Uzavření školy

Vážení rodiče, podle nařízení Bezpečnostní rady státu bude naše škola od 11.3.2020 do odvolání uzavřena z důvodů mimořádných preventivních opatření. Sledujte, prosím, pro další informace zprávy ve veřejných mediích a web školy.

Web Vlády ČR mimo jiné uvádí: Od středy bude do odvolání přerušena výuka ve všech základních, středních školách a vysokých školách.

Testy ve Státním zdravotním ústavu potvrdily případy lidí, kteří se nakazili koronavirem v zahraničí a v pondělí 9. března byla potvrzena nákaza člověka, který nemá cestovatelskou anamnézu. U všech je průběh nemoci mírný. Hygienici nyní provádí potřebná epidemiologická šetření včetně dohledávání všech osob, se kterými přišli nakažení do blízkého kontaktu. Na stránkách Ministerstva zdravotnictví najdete denně aktualizované počty a výsledky testů

Další informace na: https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/aktualni-informace-ke-koronaviru-sars-cov-2-puvodne-2019-ncov-179250/

Po dobu mimořádného opatření – uzavření školy – se lze obrátit na ředitelku školy, případně zástupkyni, na těchto telefonních číslech: 739 631 666, 739 631 665.